بارگذاری

ثبت نام بیست و سومین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان شیراز آغاز شد

به گزارش شرکت مشاوران نمایشگاهی سایا نمای پارسیان بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان طی روزهای 8 لغایت 11 تیر ماه سال 1400 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان فارس برنامه ریزی و برگزار خواهد شد.

این نمایشگاه که تاکنون بیست و دو دوره از آن برگزار شده به عنوان یکی از نمایشگاه‌های تخصصی مهم و پر مخاطب در سطح کشور شناخته می‌شود و شرکت‌های بسیاری علاقمند به حضور در آن و ارائه محصولات و خدمات خود هستند. هدف از برگزاری این نمایشگاه گردآوری فعالان این صنعت اعم از تولیدکنندگان، توزیع‌کنندگان، مهندسان، طراحان، مصرف‌کنندگان و کلیه مرتبطین این صنعت در یک زمان و یک مکان میباشد که با ایجاد بستری مناسب، فضای لازم برای تبادل تجربیات علمی، تجاری و اقتصادی و همچنین ایجاد فرصت های سرمایه گذاری مشترک میان مشارکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان را مهیا سازد. در این نمایشگاه زیرگروههای مرتبط مانند هوشمند سازی ساختمان ابزارآلات، تجهیزات و ماشین آلات ساختمانی،یراق آلات،در و پنجره ،درب اتوماتیک، دکوراسیون و معماري داخلی آسانسورها و بالابرها ، پوشش هاي سقف و دیوار و قطعات پیش ساخته  ، تأسیسات و سیستم هاي سرمایشی و گرمایشی ، شرکت های انبوه ساز، شیشه، آهن و فولاد، تجهیزات و لوازم ایمنی کار ،حمام، سونا و آشپزخانه ،رنگ، چسب و رزین و عایق ها و سایر گروه هاي مرتبط ،شیرآلات بهداشتی  ،کاشی، سرامیک، پارکت و پوشش هاي کف، لوازم و تجهیزات الکتریک ، الکترونیک و الکترو مکانیک ، لوله و اتصالات، مخازن پلی اتیلن ، صنعتی سازي و فن آوري هاي نوین ،سنگ هاي ساختمانی، مصالح پایه (سیمان، گچ، بتن،آجر و ...)،مراکز علمی و پژوهشی،مشاوران و پیمانکاران، موسسات مالی و اعتباري، نشریات و نرم افزارها و نهادهاي دولتی، سازمان ها، شهرداري ها و ... در این نمایشگاه حضور خواهند داشت و محصولات، خدمات و دستاوردهای خود را طی چهار روز به نمایش خواهند گذاشت.

این نمایشگاه در مساحتی بالغ بر 10500 متر مربع با حضور تولیدکنندگان و برندهای برتر این صنعت برگزار خواهد شد.علاقندان به حضور و مشارکت در این رویداد مهم صنعتی میتواندد با شماره های ذیل بل ستاد برگزاری این نمایشگاه تماس حاص فرمایند .

تاریخ برگزاری : 8 الی 11 تیرماه 1400

شیراز ، محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان فارس

مجری برگزاری : مشاوران نمایشگاهی سایا نمای پارسیان

تلفن هاس تماس جهت دریافت اطلاعات و رزرو غرفه:03136633939 (ده خط) و  0935480639 (واتس اپ ، تلگرام و تماس)