بارگذاری

نمایشگاه اصفهان طی چهار روز میزبان سه نمایشگاه همزمان بود تا فعالان حوزه در و پنجره، تجهیزات فروشگاهی و مبلمان و دکوراسیون اداری، ظرفیت‌ها و توانمندی‌های خود را به نمایش بگذارند.

به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، «نخستین نمایشگاه مبلمان و دکوراسیون اداری، ماشین‌آلات، محصولات و ملزومات اداری»، «دومین نمایشگاه کالا، خدمات، تجهیزات فروشگاهی و فروشگاه‌های زنجیره‌ای» و «چهارمین نمایشگاه تخصصی در و پنجره و صنایع وابسته»، سه نمایشگاهی هستند که طی روزهای 30 مهر تا سوم آبان به صورت همزمان در محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان واقع در پل شهرستان برپا گردید.

نخستین نمایشگاه مبلمان و دکوراسیون اداری، ماشین‌آلات، محصولات و ملزومات اداری اصفهان با حضور 18 مشارکت‌کننده از استان‌های تهران و اصفهان و در فضایی به مساحت یک‌هزار و 200 مترمربع فضای نمایشگاهی برپا شد.

در کنار این نمایشگاه، دومین نمایشگاه کالا، خدمات، تجهیزات فروشگاهی و فروشگاه‌های زنجیره‌ای برپا شد که 900 مترمربع فضای نمایشگاهی وسعت داشت.

مشارکت‌کنندگانی از استان‌های اصفهان، تهران و آذربایجان شرقی در این نمایشگاه حضور داشتند

چهارمین نمایشگاه تخصصی در و پنجره و صنایع وابسته هم نمایشگاه دیگری است که طی روزهای 30 مهر تا سوم آبان‌ماه 98 در اصفهان برپا شد.

در این نمایشگاه 27 شرکت تولیدکننده در و پنجره و پروفیل‌های آلومینیومی، تولیدکنندگان  در و پنجره‌های UPVC، سازندگان ماشین‌آلات تولیدکننده در و پنجره و شرکت‌های تولیدکننده یراق‌آلات در و پنجره از استان‌های اصفهان، تهران، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و مرکزی حضور داشتند.